050 599 62 30063 189 59 28

В корзине: 0 товаров
На сумму: 0
Корзина

Престиж Bayer 60 мл.

характеристики
Артикуль: 2020
Объем: 60 мл.
Товар есть в наличии
Новой Почтой
Отправка УкрПочтой
70.00;
грн
Дополнительное описание

Упаковка: 20мл, 60мл, 150мл, 500мл та 1 л.

Діюча речовина: імідаклоприд, 140 г/л, пенцикурон, 150 г/л

Препаративна форма: концентрат суспензії

Властивості:

Престиж® - інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії. Вирішує проблему боротьби проти дротяників та листкової картопляної попелиці, а також проти коло- радського жука в період від появи сходів до початку цві- тіння. Фунгіцидна дія препарату спрямована на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю за додаткового ефекту проти інших видів парші. За обробки розсади овочевих культур Престиж® запобігає пошкодженню шкідниками і «чорною ніжкою» протягом 4–5 тижнів.

Шкідливий об'єкт:
Колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки, вовчок, капустянка, капустяна міль, щитівки, різоктоніоз картоплі, парша, мокрі гнилі
 
Застосування:

Картопля, томати, перець, баклажани, капуста, плодові, декоративні та лісові культури.

Метод застосування:
Обробка бульб картоплі перед висаджуванням.
Замочування коренів розсади перед садінням у відкритий грунт.
Занурення кореневої системи саджанців перед садінням.
 
Престиж поєднує в собі надзвичайно ефективний захист картоплі, овочів, саду від шкідників та хвороб одночасно з «антистресовим» ефектом стимуляції рослин. Це препарат для обробки бульб картоплі перед садінням та замочування кореневої системи овочевих культур, що запобігає розповсюдженню таких шкідників як колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, молі, блішки. При цьому контроль над шкідниками здійснюється з самого початку вегетації та, як мінімум, до кінця цвітіння картоплі, а овочів – щонайменше 30 днів від часу замочування. Фунгіцидна дія препарату направлена на захист від ризоктоніозу сходів і врожаю при гарному додатковому ефекті проти різних видів парші та мокрих гнилей.

Переваги препарату:

- Неперевершений захист картоплі, овочів та саджанців від колорадського жука, ґрунтових шкідників та хвороб з самого початку росту та розвитку рослин.
- Комбінований захист від шкідників та хвороб з ефектом стимуляції росту та розвитку рослин, наслідком чого є підвищення урожайності та частки товарних бульб.
- Надзвичайно довгий термін захисту (як мінімум до кінця цвітіння картоплі).
- Престиж не потребує дотримуватися строків виходу в поле для проведення робіт та строків очікування до збору урожаю.
- Безпечність для корисних комах та навколишнього середовища.

Рекомендації по застосуванню у мілкій фасовці:

Культура

Норма витрат

Шкідливий об'єкт

Застосування

Картопля

 100 мл на 1-2 л води на 100 кг бульб картоплі.

колорадський жук, дротяники, несправжні дротяники, личинки хрущів, цикадки, попелиці, трипси, ризоктоніоз

Робочий розчин слід рівномірно розбризкати (за допомогою обприскувача або іншого приладу) на бульби картоплі перед садінням і ретельно їх перемішати. Протруєний посадковий матеріал слід висаджувати, по можливості, в короткий термін після протруєння, особливо це стосується сортів картоплі, які мають глибоко розташовані вічка.

Томати, перець, баклажани, капуста

100 мл на 10 л води

колорадський жук, капустянка, дротяники, капустяна міль

(замочування коренів розсади перед садінням у відкритий грунт у суспензії препарату впродовж 6-8 годин).

Плодові, декоративні та лісові культури

20 мл на 1л води

листогризучі, сисні та грунтові шкідники

Цей розчин додається до «бовтанки» – глина, перегній, вода (0,7кг:0,8кг:1,0л), та ретельно перемішується. Проводять повне занурення кореневої системи саджанців в суміш безпосередньо перед садінням. Цієї суміші достатньо для обробки 35-40 саджанців. «Бовтанка» з додаванням розчину Престижу повинна мати консистенцію сметани. Вона не повинна бути рідкою, проте і не сильно густою.

 
Застереження при використанні:
Перед використанням препарат ретельно збовтати! Престиж 290 FS, т.к.с. необхідно застосовувати безпосередньо після розбавлення водою .Робочий розчин не бажано залишати на тривалий період без збовтування.
Отзывов (1)

0 #1 Василий Алексеевич 04.03.2019 20:55
Спасибо за оперативную работу. Помогли оформить заказ. В тот же день отправили . На следующий я получил посылку. Все понравилось.
Цитировать

Добавить отзыв


Защитный код
Обновить

Рекомендуем